تهیه‌کننده سلام بمبئی : اگر شبکه‌های ماهواره‌ای تیزر فیلم را پخش کنند از آنها شکایت می‌کنیم

جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم سلام بمبئی با اشاره به هزینه یک میلیاردی برای مراسم افتتاحیه فیلم گفت: اگر شبکه‌های ماهواره‌ای تیزر فیلم را پخش کنند از آنها شکایت می‌کنیم.

reza golzar - hello mumbai - roonamayi poster،reza golzar - hello mumbai - roonamayi poster،reza golzar - hello mumbai - roonamayi poster،reza golzar - hello mumbai - roonamayi poster

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» نشست خبری و رونمایی از تیزر و پوستر فیلم سینمایی «سلام بمبئی» تازه‌ترین ساخته قربان محمدپور صبح امروز (سه‌شنبه ۲ آذر) در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم سلام بمبئی در این مراسم گفت: حدود بهمن ماه سال گذشته فیلمنامه سلام بمبئی به من پیشنهاد شد. ۱۰ ماه مراحل ساخت این فیلم به طول انجامید و توانستیم آن را با مشکلات فراوان بسازیم. ساخت فیلم در هند مشکلات بسیاری داشت. تیمی که ما به هند بردیم کمترین استراحت را داشت. خوشبختانه فیلم سلام بمبئی علیرغم این مشکلات ضربه‌ای ندید و توانست به خوبی ساخته شود. به نظرم کار مشترک با کشورهای دیگر پتانسیل خوبی برای فیلمسازان دارد.

تهیه‌کننده فیلم سلام بمبئی درباره فروش بلیطهای این فیلم سینمایی اظهار کرد: از شب گذشته دوشنبه اول آذرماه پیش فروش بلیطهای فیلم سینمایی سلام بمبئی آغاز شده است که خوشبختانه فروش آن از ساعات اولیه آغاز پیش فروش بسیار چشمگیر بوده است.

نوروزبیگی درباره فروش بلیط شب رونمایی از فیلم سلام بمبئی بیان کرد: آوردن بازیگران از هند به ایران هزینه‌های بسیاری دارد. همچنین این فیلم سینمایی هزینه‌های بسیاری را در پی خواهد داشت. ما حدودا یک میلیارد تومان هزینه‌های افتتاحیه این فیلم سینمایی را تخمین زدیم. هزینه‌های بسیار افتتاحیه فیلم سینمایی سلام بمبئی باعث شده است که ما بلیطهای مراسم افتتاحیه این فیلم را به فروش برسانیم.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری فیلم سینمایی سلام بمبئی به صورت صددرصد توسط ایران انجام شده اما اکران این فیلم به صورت مشترک اکران خواهد شد. اکران این فیلم سینمایی احتمالا تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و در عید نوروز ۹۶ هم چندین سالن خواهیم داشت.

تهیه‌کننده فیلم سلام بمبئی درباره به تعویق افتادن اکران فیلم سینمایی سلام بمبئی تصریح کرد: ما علاقه‌مند بودیم که این فیلم سینمایی در عید سعید فطر شروع به اکران کند اما شورای صنفی نمایش با این موضوع موافقت نکرد تا اینکه به ماه محرم و صفر نزدیک شدیم؛ ما تصمیم گرفتیم که اکران فیلم را به احترام این ماه عزیز به تعویق بیندازیم و اکران‌ آن را بعد از ماه صفر آغاز کنیم.

نوروزبیگی درباره تیزر تلویزیونی فیلم سینمایی سلام بمبئی گفت: تیزر این فیلم را در اختیار صدا و سیما قرار داده‌ایم و امیدواریم تیزرهای این فیلم در تلویزیون به نمایش درآید. این فیلم نیاز به تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای ندارد ولی اگر تیزرهای این فیلم را پخش کنند از آنها شکایت خواهیم کرد.

وی درباره هزینه‌های ساخت این فیلم سینمایی اعلام کرد: معمولا عدد هزینه‌های ساخت یک فیلم را اعلام نمی‌کنند اما در این باره چون فیلم سینمایی سلام بمبئی خارج از کشور تولید شده است هزینه‌های ساخت آن حدود ۴ برابر فیلمهای سینمایی دیگر است.

تهیه‌کننده فیلم سلام بمبئی تصریح کرد: این فیلم سینمایی درخواستی برای افزایش قیمت بلیطهای سینمایی نداده است ولی اگر تغییراتی در قیمت بلیطهای سینما اعمال شود قیمت بلیطهای این فیلم سینمایی نیز افزایش خواهد یافت. این فیلم سینمایی با فاصله یک هفته در کشور ایران اکران خواهد شد اما درباره هند چون کپی غیرمجاز فیلمها پس از یک روز از آغاز اکران آنها در هند توزیع می‌شود اکران این فیلم سینمایی در هند با وقفه بیشتری آغاز خواهد شد. امیدوارم فیلم سینمایی سلام بمبئی با فروش خوب باعث دلگرمی سینماگران شود و سینما را از وضعیت رکود خارج کند؛ من تهیه‌کننده‌ای هستم که در سال چندین فیلم می‌سازم اما به علت کمبود بودجه این تولیدات کم شده است.

قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی سلام بمبئی در این مراسم گفت: به فکر این هستیم که در مراسم افتتاحیه خواننده هندیمان اجرای زنده داشته باشد. من آرزو دارم که فیلم سلام بمبئی ۳ برابر رکورد فروش حال حارض سینمای ایران یعنی حدود ۴۵ میلیارد تومان بفروشد. البته این آرزوی من است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر اطمینان دارید که فیلم سینمایی سلام بمبئی پرفروش خواهد بود بیان کرد: بسیاری از فیلمهای پرفروش سینمای ایران مانند خروس جنگی نوشته من است. فیلم سلام بمبئی با توجه به داشتن چهره‌های بسیار هندی و ایرانی قابلیت فروش میلیاردی دارد. نسخه ایران و هند فیلم سلام بمبئی به یک اندازه بوده و تایم آن حدود ۱۰۴ دقیقه خواهد بود و برخلاف فیلمهای هندی دیگر در آن رقص و آواز نخواهیم داشت.

کارگردان فیلم سلام بمبئی در پایان گفت: فیلم سلام بمبئی بیشتر نزدیک به فرهنگ ایرانی است چرا که داستان‌ آن را خود نوشته‌ام. برخی فیلمها به خاطر ایرانی بودن در سینماهای جهان به نمایش در نمی‌آیند اما فیلم سلام بمبئی به خاطر اینکه تولید مشترک ایران و هند است در بسیاری از کشورها فرصت اکران پیدا کرده است. نمی‌دانم این فیلم چقدر در هند مورد استقبال قرار خواهد گرفت چون در آن رقص و آواز نداریم.

reza-golzar_hello-mumbai
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.