تحریم سالن های نمایش برای “خشکسالی و دروغ”

خط و نشان تهیه کنندگان مستقل سینما براى حوزه هنرىreza golzar - khoshksali
.
انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران در اعتراض به تحریم‌های حوزه هنری، رعایت مفاد تعهدات اعضای خانه سینما ازجمله موضوع امنیت شغلی را غیرضروری دانسته و از تعلیق مفاد این تعهدنامه خبر داد
.
متن اطلاعیه انجمن در اعتراض به تحریم حوزه هنری و برخورد انفعالی اصناف خانه سینما به شرح زیر است:
.
فیلم “خشکسالی و دروغ” ساخته پدرام علیزاده، نیز همچون “لانتوری” ساخته رضا درمیشیان توسط مدیریت سینمایی حوزه هنری دچار تحریم در سالن‌های نمایش شد. اکنون بر آحاد مردم عزیز کشورمان و هنرمندان واضح و مبرهن است که تحریم نمایش فیلم‌ها بیشتر به خاطر مطرح شدن مدیریت بی‌عمل حوزه هنری است. حوزه چون عملاً نمی‌تواند و نتوانسته فعالیت مثبتی داشته باشد، با تحریم فیلم‌ها قصد مطرح کردن خود را دارد.
در شرایط حاضر فقط می‌توان از خداوند دادار خواست که یا مدیرانی مدبر بر حوزه مسلط شوند و یا سینماهای مصادره شده به اهلش سپرده شود تا این مشکل حل گردد.
.
انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران ضمن ابراز تاسف عمیق از این اقدامات حوزه هنری که اغلب نیز به شیوه‌ای متناقض عمل می‌کند، گلایه اصلی را از اصناف سینمایی دارد که در برابر امنیت شغلی تهیه‌کنندگان سینما، واکنش لازم را نشان نمی‌دهند و در مقابل خواستار رعایت امنیت شغلی حرفه خود هستند.
.
فیلم “خشکسالی و دروغ” کلیه ضوابط حرفه‌ای امنیت شغلی را برای کارگزاران خود رعایت کرده است اما آیا اصناف کارگزار در این زمینه گامی برداشته‌اند؟ انجمن تهیه‌کنندگان مستقل انتظار داشت پس از این اقدامات علیه تهیه‌کنندگان، اصناف نیز حوزه هنری را تحریم می‌کردند و یا لااقل مخالفت خود را با این رفتار‌ها به طور علنی اعلام می‌کردند. از آنجا که از هیات مدیره کنـونی خانه سینما انتظار هیچ اقدام مثبتی متصور نیست و اصنـاف نیز خود گامی برنمی‌دارند، انجمن تهیه‌کنندگان مستقل تا اطلاع ثانونی تعهدات خود را در رابطه با امنیت شغلی اصناف کارگزار خانه سینما رسماً به حالت تعلیق درمی‌آورد
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.