غلام رضا موسوی :به کجا می رویم؟

غلامرضا موسوی تهیه‌کننده «خشکسالی و دروغ» در اینستاگرام خود نوشت:

Sobhe hamegi bekheyr.

Sobhe hamegi bekheyr.

به کجا می رویم؟
شبکه ماهوارهای جم کار را به جایی کشانده که با دادن اکهی در ان می توانید کسی را که دوست ندارید یا خوشتان نمی اید یا دشمن تان هست به دردسر بیندازید.
چگونه؟
بسیار ساده کافیست اگر شغلی دارد یا مثلا فیلمی روی اکران دارد چندمیلیونی خرج کنید و به شبکه جم اکهی بدهید. از فردا طرف باید ثابت کند که اکهی نداده یعنی اساسا” بر خلاف اصل برائت شما باید ثابت کنید که مسئول نیستید.
البته اگر جم خودش هم اکهی را پخش کرد در نتیجه کار تفاوتی حاصل نمی شود.
خدا اخرو عاقبت همه ی ما را بخیر کند.۰+-گروه فرهنگی / حوزه سینما و تئاتر۹۵/۰۸/۰۵ :: ۱۱:۳۳ در گفت‌وگو با فارس مطرح شدشکایت تهیه‌کننده «خشکسالی و دروغ» از شبکه «جم»خبرگزاری فارس: شکایت تهیه‌کننده «خشکسالی و دروغ» از شبکه «جم»
تهیه‌کننده «خشکسالی و دروغ» گفت: شکایتی از شبکه جم برای پخش بدون اجازه تبلیغات فیلم «خشکسالی و دروغ» تنظیم کردم و ارایه دادم.
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، روز گذشته با ابلاغ نامه ای از روابط عمومی سازمان سینمایی تاکید شد؛ از تاریخ انتشار این خبر (۴ آبان) تیزرهای تبلیغی فیلم های سینمایی که از شبکه GEM پخش شوند، شامل برخورد قانونی خواهد شد. تعدادی از فیلم هایی سینمایی از جمله «خشکسالی و دروغ» و «آس و پاس» به صورت پراکنده از شبکه جم پخش می شود.
 
غلامرضا موسوی تهیه کننده فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره پخش آگهی چند فیلم سینمایی از جمله «خشکسالی و دروغ» از شبکه جم گفت: به تازگی مطلع شدم که شبکه جم برخی از فیلم ها از جمله «خشکسالی و دروغ» را دربرنامه تبلیغات قرارداده و به صورت پراکنده آگهی این فیلم را پخش می کند.
وی ادامه داد: ما هیچ گونه آگهی‌ای برای پخش از شبکه جم به این شبکه سفارش ندادیم و به محض اینکه مطلع شدم با بازپرس پرونده حجت الاسلام منصوری تماس داشتم و از ایشان راهنمایی خواستم و شکایتی از شبکه جم برای پخش بدون اجازه تبلیغات فیلم تنظیم و ارایه دادم.
 
رئیس شورایعالی تهیه کنندگان برای رفع این معضل در سینمای ایران گفت: متاسفانه این مساله نیز وجود دارد اگر بخواهند با تهیه کننده یا عوامل سازنده یک اثر برخورد کنند با هزینه ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومانی برای تبلیغات جم فضا را با تهیه کننده یا عوامل سازنده ناامن می کنند .
 
تهیه کننده فیلم سینمایی «چهارشنبه خون به پا می شود» گفت: به عقیده من شبکه هایی مانند جم در فروش فیلم ها تاثیر چندانی ندارند. با اقبال مخاطب از فیلم «فروشنده» که نه در ایران تبلیغات داشت و نه در شبکه های خارجی، ثابت شد که
saleh.saremiتا تولیدات وطنی از کیفیت کافی برخوردار نیست شبکه های خارجی دارای فضا برای هر مانوری خواهند داشت حالا چرا ما بعد از نزدیک به ۴٠ سال هنوز دارای کیفیت در سریال و سینما نیستیمنظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.