سید امیر سیدزاده تهیه کننده فیلم سینمایی “مادر قلب اتمی” در رابطه با آخرین وضعیت اکران عمومی این اثر نمایشی، اظهار داشت: توافق کامل با اعضا شورا صنفی نمایش برای اکران این فیلم صورت گرفته است و اواخر هفته آینده تکلیف نهایی این فیلم مشخص خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: پس از اعمال راهکارهای جدید نهایتا ۵ الی ۶ دقیقه از فیلم حذف شد و برای جلوگیری از اینکه بیشتر از این “مادر قلب اتمی” با سانسور روبه رو نشود از ترفند های جدید استفاده کردیم.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی اواخر این هفته جواب قطعی را برای اکران این فیلم سینمایی خواهد داد، تصریح کرد: تعامل خوبی با اعضا شورا صنفی به عمل آورده ایم و رضایت آنها را برای پخش این فیلم جلب کردم ولی در حال حاضر نمایش این اثر سینمایی در گروی جواب مثبت ایل بیگی قرار دارد. امیدوارم بتوانیم در اکران نوروزی “مادرقلب اتمی” را به نمایش عمومی دربیاوریم.

فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» دومین ساخته بلند سینمایی علی احمدزاده بعد از «مهمونی کامی» است. ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان بازیگران اصلی این فیلم هستند.

گفتنی ست که «مادر قلب اتمی» در فستیوال فیلم های مستقل لس آنجلس، فستیوال‌های برلین، هنگ کنگ، بوینس آیرس، لوس آنجلس، اُدسا، زوریخ، نورنبرگ به نمایش در آمده است.