استقبال قم از فیلم‌ سلام بمبئی

۹۵/۱۰/۲۵

استقبال قمی‌ها از فیلم‌های طنز سلام بمبئی و چهار اصفهانی در بغداد

reza golzar - hello mumbai

مردم قم با تماشای فیلم‌های گوناگونی که روی پرده به نمایش گذاشته شده است استقبال روز افزونی از فیلم‌های طنز سلام بمبئی و چهار اصفهانی در بغداد نشان دادند که نشان از علاقه مردم این دیار به فیلم‌هایی با درون مایه طنز است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در روزهای پایانی نخستین ماه زمستان سینماهای قم میزبان فیلم‌هایی است که خانواده‌ها را به سمت سینماها کشانده است. فیلم‌های سلام بمبئی، لاک قرمز، آس و پاس، نفس، یتیم خانه ایران و چهار اصفهانی در بغداد، فیلم‌هایی است که مردم را به وجد آورده و برای تماشای آنها در دو سینمای قم رغبت نشان می دهند.

سلام بمبئی یکی از فیلم‌های پرفروش سال به شمار می‌رود که بیش از پیش مورد توجه مردم سراسر کشور واقع شده است و براساس آنچه که آمارها نشان می‌دهد فروش این فیلم از ۱۰ میلیارد تومان در کشور گذشته است و قم نیز سهمی از این فروش میلیاردی دارد که نشان از موفق بودن سلام بمئی در میان مردم است.

سلام بمبئی ملودرامی عاشقانه است. داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند…

نکته جالب فیلم «سلام بمبئی» این است که برخی دیالوگ‌های فیلم به زبان انگلیسی است و بازیگران هندی و ایرانی در فیلم قربان محمدپور به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

شاید در کنار فیلم نامه و کارگردانی خوب بتوان گفت بازیگران مجرب و خوش چهره سینما نیز در جذابیت یک فیلم نقش بسزایی دارند که در این راستا محمدرضا گلزار در نقش علی، بنیامین بهادری در نقش احمد و همسرش شایلی محمودی و دیا میرزا در نقش کاری بازیگر زن هندی ایفای نقش می‌کنند که خود نقش موثری در جذب علاقمندان به سینما در تماشای این فیلم دارند.

همچنین گلشن گروور در نقش نامزد کریشما، پونام دیلون و دالیپ تاهیل نقش پدر و مادر دیا میرزا بازیگران هندی فیلم هستند که هر سه آنان از بازیگران شناخته شده هندی محسوب می‌شوند.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.