آینه بغل در نوبت اکران پس از ماه صفر قرار گرفت

در حالی در هفته‌های گذشته رییس انجمن پخش کنندگان در مورد نبود فیلم‌های پرفروش در نیمه دوم امسال هشدار داده بود، رسانه‌ها از نمایش این فیلم سینمایی در جشنواره سی‌وششم خبر دادند. علی سرتیپی مدیرعامل «فیلمبران» در گفت‌وگو با آی‌سینما از علاقه سازندگان فیلم «آیینه بغل» به حضور این فیلم سینمایی در جشنواره فجر و اکران آن در عید نوروز خبر داد. او البته معتقد است اگر «آیینه بغل» پیش از جشنواره فجر به نمایش درآید، می‌تواند به نفع سینمای ایران باشد.

در روزهای گذشته گمانه‌زنی شده که دو فیلم «آیینه بغل» و «لونه زنبور» می‌توانند با اکران در نیمه دوم سال به افزایش مخاطب فیلم‌های سینمایی در این بازه زمانی کمک کنند. اما دیروز رسانه پخش کننده «آیینه بغل» از اکران این فیلم سینمایی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خبر داد. این در حالی است که پیش‌تر گفته شده بسیاری از فیلم‌های پر فروش سینمای ایران در نیمه اول امسال به نمایش درآمدند و عملا دست سینمای ایران از نمایش فیلم‌هایی که ممکن است با استقبال مخاطبان روبرو شوند، خالی است.

با توجه به انتشار خبر حضور «آیینه بغل» در جشنواره فجر، علی سرتیپی مدیرعامل «فیلمیران» به آی سینما گفت: «تهیه کنندگان «آیینه بغل» ترجیح می‌دهند که این فیلم سینمایی پس از حضور در جشنواره فیلم فجر، نوروز ۹۷ اکران شود، چون معتقدند که این فیلم می‌تواند در آن بازه زمانی به فروش بیشتری دست پیدا کند.»

علی سرتیپی در ادامه می‌گوید: «سال گذشته ما فیلم سینمایی «سلام بمبئی» را پیش از جشنواره اکران کردیم و این فیلم به فروش بسیار موفقی دست یافت. ما قصد داشتیم تا «آیینه بغل» را پیش از جشنواره اکران کنیم اما فعلا تهیه کنندگان این فیلم سینمایی ترجیح می‌دهند که این فیلم نوروز سال آینده اکران شود.»

رییس کانون پخش کنندگان همچنین در پایان تاکید می‌کند: «به نظر شخصی من اگر این فیلم در پاییز یا زمستان امسال به نمایش درآید، می‌‌تواند به نفع سینمای ایران باشد.»
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.