آخرین وضعیت سریال عاشقانه از زبان تهیه کننده

توضیحات تهیه کننده سریال عاشقانه درباره آخرین وضعیت این سریال

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی گلستانه در یادداشتی که در اختیار ایلنا قرار داده، نوشته است:

راستش چند مدتی است در فضای مجازی زیاد حضور ندارم چراکه هر بار به آن رجوع می‌کنم با انبوهی از اطلاعات نه چندان صحیح و گاه متناقض مواجه می‌شم. می‌گویند مردی سه پسر داشت. یکی همیشه راست می‌گفت، دیگری همیشه دروغ و سومی گاه راست و گاه ناراست. پدر، پسر سوم را از ارث محروم کرد. چراکه تکلیف‌اش با دو تای اول روشن بود ولی هیچگاه نمی‌دانست که این آخری، این‌بار صادق است یا کاذب! راست‌اش فضای مجازی این روزها برای‌ام همان مورد واپسین است. این اول بار نیست که دوستانی تماس می‌گیرند و از نشر و بازنشر نکته‌ای حرف می‌زنند که جز شگفتی نمی‌توانم واکنشی نشان دهم. اگر بحث من به مثابه‌ی یک فرد حقیقی بود، ساکن سرای سکوت می‌شدم ولی گاه، ورای هویت فردی، به عنوان متولی یک پروژه، مجبور به پاسخ‌گویی هستی تا غبارافکنی این و آن از اعتبار پروژه نکاهد و مهمتر، حق مخاطب، دریافت شفاف و صحیح اطلاعات است.

١.به علت طولانى شدن زمان فیلمبردارى سریال عاشقانه و تداخل آن با اکران فیلم سینمایى نقطه کور که به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان صیانت از آن را وظیفه خود می‌پندارم و آغاز تور اکران اروپا و آمریکا فیلم مذکور، از سه هفته آینده با هماهنگى سرمایه‌گذاران محترم، جناب آقاى هومن کبیرى که امین طرفین هم بود، جهت هماهنگى و به پایان رساندن چند روزه انتهایى سریال در فصل اول به گروه اضافه شدند.

٢.همزمان ساخت فیلم انتخاباتى یکى از کاندیداهاى محترم که به بنده سپرده شده، آنقدر در این ماراتن نفس‌گیر، طاقت‌فرسا هست که عاشقانه را که فرزند خلف خود می‌پندارمش را با توجه به زحمات کشیده شده توسط کل گروه و به شخصه منوچهر هادى به گوشه‌اى رها نکنم و به احترام مخاطب که همواره سرلوحه زندگی‌ام می‌دانم نیمه تمام نماند در نتیجه چه کسى بهتر از امین طرفین.

٣.تهیه‌کننده در بخش خصوصى که پروانه ساخت و نمایش به نامش صادر می‌شود از سوى ارگان یا شخص خاصى منصوب نمی‌شود که مخلوع گردد و این نکته توهین بزرگى به شوراى محترم پروانه ساخت و نمایش محسوب می‌گردد چراکه صلاحیت تهیه‌کننده را آنان تایید کرده‌اند.

پیش‌تر گفته شد که عاشقانه متوقف شده ولی تماشاگر صبور، قسمت آتی را دید و تصاویر پشت صحنه (که بر تداوم دلالت داشت) بر صفحات مجازی نقش بست. این‌بار هم کافی‌ست تا آمدن قسمت هفت‌ام درنگ کنیم. عنوان‌بندی آن، معیار صدق و کذب کلام من است. از روزی که این پروژه را در دستور کار قرار دادم، می‌دانستم که به قطار در حرکت سنگ خواهند زد و هرچه بر شتاب‌ات بیفزایی، سنگ‌ها عظیم‌تر خواهد شد ولی به قول شاعر شیراز * عاشقی شیوه‌ی رندان بلاکش باشد* (شما بخوانید عاشقانه).
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.